Pro budoucí zájemce

Každý chovný pár vybíráme pečlivě a svědomitě. Na prvním místě klademe důraz na ZDRAVÍ budoucích rodičů štěňátek. Z každého vrhu očekáváme zdravé, vyrovnané a ochotné jedince, kteří budou vhodnými parťáky pro své budoucí majitele a jejich rodiny.

Každého budoucího zájemce rádi u nás uvidíme osobně.

Návštěvy NEBUDOU MOŽNÉ 14 dní PŘED porodem a 3 .týdny PO porodu ( kvůli feně a štěňatům ) !!!

VŠECHNA štěňata budou z naší stanice bez ocásků - kupírována.

Štěňátka budou socializovaná jak nejlépe budeme moci.. Již od narození se setkají s běžným provozem domácnosti. Jako starší se seznámí s dětmi všech věkových kategorii, jízdou autem, vodou, vodítkem, zahradou, kočkou, králíkem a se dvěma psíma tetama :-)....

Rezervace na štěňátka děláme nejdříve 3 týdny od narození, kdy je nás možné osobně navštívit a po uhrazení rezervačního poplatku osobou starší 18 let! V případě, že si vybíráme pro sebe, může se čekací doba o to prodloužit!

Do nových domovů si miminka a majitelé od nás odvezou : kupní smlouvu, europas, svoje vyšetření očí, kopie všech vyšetření od rodičů, granule a výbavičku. Průkaz původu zašleme poštou - přichází později.

Prodejem štěňátka pro nás nic nekončí!!! Rádi poradíme při výchově, výživě, hledání veterinářů specialistů, výstavách.... Rádi se pochlubíme a pokocháme radostmi svých šťastných odchovů a majitelů..

Tel.:
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!